X
zaawansowane
Adres: Zakładowa 7
26-670 Pionki
Rodzaj: Przemysł
Rozmiar: 844833[m2]84[ha]
grafika
Adres: Radomska 5
26670 Pionki
Rodzaj: Usługi
Adres: Zwoleńska 1
26-670 Pionki
Rodzaj: Przemysł
ban-zglos-oferte.jpg
Aktualności
TARGI WYSTAWIENICZE PIONKI 2012
Publikacja: 12-12-2012 /  Wyświetleń: 2015
grafika

 

Targi Wystawiennicze Pionki 2012 zgromadziły wielu przedsiębiorców i cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Główna ich część odbyła się w Miejskiej Hali Sportowej. W kilkudziesięciu boksach prezentują się firmy i instytucje zarówno z naszego miasta i regionu jak również podmioty gospodarcze o zasięgu ponadregionalnym.
Krótka oficjalna uroczystość otwarcia Targów Wystawienniczych Pionki 2012 odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury.
- Dość dziwnym paradoksem jest, że województwo mazowieckie jest uznawane za najbogatszy region w kraju a subregion radomski zalicza się do najbiedniejszych. Dlatego tak ważna są takie inicjatywy jak ta w Pionkach. W Pionkach już od lat obserwujemy dobre i pozytywne nastawienie dla biznesu – mówił podczas oficjalnego otwarcia Starosta Radomski Mirosław Ślifirczyk.
- Wierzę, że Targi przyczynią się do wzrostu rozpoznawalności lokalnych firm i ich produktów jak również wpłyną na zwiększoną dynamikę ich rozwoju – mówił z kolei burmistrz miasta Marek Janeczek.
- Okazuje się, że bardzo mało wiemy na temat firm, które działają w naszym mieście. Czy ktoś słyszał o spółce KDS, która na terenie dawnego „Pronitu” wytwarza różne materiały z folii w tym i wiele rodzajów taśm samoprzylepnych – mówił nam jeden z gości, który we wczesnych godzinach porannych zdecydował się na odwidzenie targów.
Organizacja dwudniowej imprezy wystawienniczej możliwa jest dzięki projektowi „Pionki miejscem sukcesu - promocja gospodarcza Mazowsza", na który pionkowski samorząd ze środków unijnych pozyskał prawie pięćset tysięcy złotych.
(r.f.)
.

 

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ