X
zaawansowane
Adres: Zwoleńska 1
26-670 Pionki
Rodzaj: Przemysł
grafika
Adres: Pl. Konstytucji 3 Maja 3 15
26-670 Pionki
Rodzaj: Usługi
grafika
Adres: Polna 101
26-670 Pionki
Rodzaj: Rekreacja
Rozmiar: 30000[m2]3[ha]
ban-zglos-oferte.jpg
Portal
Wolne tereny inwestycyjne
Publikacja: 12-12-2012

 

 

Pionki oferują 200 hektarów uzbrojonych terenów przemysłowych wyposażonych w: średnie i wysokie napięcie, gaz, wodę, kanalizację sanitarną, asfaltowe drogi dojazdowe, place składowe utwardzone oraz wewnętrzne drogi asfaltowe z parkingami.

Wolne tereny własność m. Pionki

 

 

1. Wydział  Produkcji Nitrocelulozy -  PA

Działka oznaczona nr ew. 1464/184 zabudowana budynkami produkcyjnymi, magazynowymi i administracyjno-biurowymi.
Nieruchomość  zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Pionki znajduje się w strefie zabudowy przemysłowej.


2.Wydział PZ – wydział produkcji specjalnej (górnicze materiały  wybuchowe)

Działka oznaczona nr ew. 1464/80  zabudowana budynkami specjalistycznymi budynkami produkcyjnymi, magazynowymi i administracyjno-biurowymi. Nieruchomość zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Pionki znajduje się w strefie zabudowy przemysłowej. Nieruchomość jest uzbrojona i posiada sieci:wodno – kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, elektryczną, teletechniczną.Budynki produkcyjne i teren wyposażone są w instalację i urządzenia do produkcji specjalnej.


3. Wydział  produkcji czarnego prochu.

Działka oznaczona nr ew. 1464159  zabudowana budynkami specjalistycznymi budynkami produkcyjnymi, magazynowymi i administracyjno-biurowymi.


4. Część działki  zabudowana budynkami specjalistycznymi budynkami produkcyjnymi, magazynowymi i administracyjno-biurowymi.

Mapę miasta z zaznaczonymi terenami można pobrać TU

 

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ